Ogłoszenia XIV Niedziela zwykła – 07 lipca 2019 r.

1. Na niedzielne nieszpory zapraszamy dzisiaj na 17.30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek 8 lipca – wspomnienie Św. Jana z Dukli
– w czwartek 11 lipca – święto Św. Benedykta, opata i patrona Europy
– w piątek 12 lipca – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
– w sobotę 13 lipca – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
3. Spowiedź w naszym kościele codziennie przed każdą Mszą świętą.
4. W środę po Mszy wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Anielskiej
5. Wspólnota Apostolstwa Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę świętą w piątek 12 lipca na godzinę 18.00. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec do siedmiu boleści Matki Bożej Bolesnej. Następnie od 20.00 Nabożeństwo Fatimskie: Różaniec. O 21.00 Apel Jasnogórski. Nasze Siostry Elżbietanki, jak każdego 12 dnia miesiąca, będą adorować Pana Jezusa przez całą noc do porannej Mszy świętej w sobotę.
6. W zakrystii trwają zapisy na Diecezjalną Pielgrzymkę do Koszyc. Szczegóły w gablotce
7. Bóg zapłać! za ofiary złożone dzisiaj na Seminarium Duchowne. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie.