Pragniemy powitać Jezusa w Boże Narodzenie nie w zimnym żłóbku naszego serca, ale w sercu pełnym miłości i pokory, sercem czystym, niepokalanym i gorącym z miłości do bliźnich.
                                                                                                                                                                                                                                           Matka Teresa z Kalkuty

Dzieląc się radością, która stała się udziałem całego narodu,  gdy w mieście Dawida narodził się Zbawiciel – Mesjasz Pan, składamy wszystkim Parafianom i Gościom życzenia. Niech Chrystus rodzi się w Waszych sercach, niech uśmiech, życzliwość będą gwiazdą prowadzącą innych do betlejemskiej groty.

Obfitości darów od Bożej Dzieciny życzą Księża pracujący w naszej Parafii.