wrz 11, 2018

OGŁOSZENIA – II Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2024 r.

Dzisiaj przy drzwiach kościoła Franciszkański Zakon Świeckich zbiera ofiary na dzieło misyjne prowadzone przez Księdza Biskupa Tadeusza Kusego OFM w diecezji Kaga-Bandoro w Republice Środkowoafrykańskiej. Zbiórka ta wpisuje się w ogólne Dzieło Pomocy dla polskich misjonarzy Ad gentes, które wspieramy w II niedzielę Wielkiego Postu.

O 15.30 Msza święta dla Głuchych.

Nabożeństwa Wielkopostne w naszym kościele: Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 16.30. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o 17.30; dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy świętej.

W poniedziałek o 18.00 na probostwie Katecheza dla Dorosłych.

W środę na modlitwie różańcowej o 17.30, Mszy świętej wieczornej, a następnie na probostwie spotka się Wspólnota Żywego Różańca.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W piątek 1 marca na Drodze Krzyżowej i Mszy świętej wieczornej zgromadzą się Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z Rodzicami. Poświęcimy i rozdamy Dzieciom modlitewniki. Po Mszy świętej spotkanie na probostwie.

W sobotę 2 marca odwiedzimy Chorych i Starszych parafian z sakramentami świętymi. Należy ich zgłosić do piątku w zakrystii.

W przyszłą niedzielę 3 marca rozpoczniemy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne dla Młodzieży i Dorosłych, które poprowadzi O. Ireneusz Toczydłowski, gwardian wspólnoty OO. Franciszkanów w Cieszynie. Ojca Rekolekcjonistę oraz całą naszą wspólnotę parafialną polecajmy Bogu w modlitwie prosząc o błogosławione owoce Rekolekcji.

Dzisiaj rozpoczęły się zapisy na pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Krakowa Łagiewnik. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej www.faustyna.bielsko.pl

Od 1 do 5 marca w kinie Piast w Cieszynie będzie można obejrzeć film „Powołany 2”. Gorąco polecamy. Szczegóły na plakacie.

W sobotę 2 marca w Oświęcimiu Brzezince Droga Krzyżowa w intencji trzeźwości narodu. Szczegóły na plakacie.

Spowiedź w naszym kościele przed każdą Mszą świętą.

W ostatnim czasie do Domu Ojca odeszła: + Anna KrzyżanowskaWieczny odpoczynek…