Wrz 11, 2018

Ogłoszenia XV Niedziela zwykła – 14 lipca 2019 r.

Na niedzielne nieszpory zapraszamy dzisiaj na 17.30.

O 13.00 w TVP Polonia transmisja telewizyjna Mszy świętej z kościoła Św. Marii Magdaleny w Cieszynie. W przyszłą niedzielę odpust u Św. Marii Magdaleny.

Liturgiczne obchody tygodnia:

– w poniedziałek 15 lipca – wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

– we wtorek 16 lipca – wspomnienie NMP z Góry Karmel

– w piątek 19 lipca  – oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca. Zapraszamy wszystkich na modlitwę za zmarłych wypominanych i Koronkę do Bożego Miłosierdzia pół godziny przed Mszą wieczorną.

Spowiedź w naszym kościele codziennie przed każdą Mszą świętą.

W środę po Mszy wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Anielskiej.

Apostolat Maryjny zaprasza parafian na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 27 lipca. Zapisy do 22 lipca w księgarni „Agnus” w Cieszynie koło Starostwa Powiatowego. Koszt: 45 zł, płatne przy zapisie. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Bóg zapłać! za ofiary złożone dzisiaj na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.