Wrz 11, 2018

OGŁOSZENIA – II Niedziela zwykła – 19 stycznia 2020 r.

Dzisiaj o 16.00 w Kościele Jezusowym nabożeństwo ekumeniczne w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

O 17.30 w naszym kościele Nieszpory.

O 19.00 trzeci już koncert w ramach cyklu „Wieczory muzyki organowej i kameralnej u Św. Elżbiety”. Tym razem wystąpi przed nami Pan Jakub Zawadzki z Wrocławia. W programie: utwory J. S. Bacha, M. Sawy, improwizacje organowe, transkrypcje utworów orkiestrowych i wspólne kolędowanie. Wstęp wolny. W czasie koncertu będzie można złożyć ofiarę na remont organów.

W poniedziałek o 18.00 Krąg Biblijny.

We wtorek wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

W piątek wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

W sobotę Święto Nawrócenia Św. Pawła, apostoła. W tym dniu spotkanie dla Seniorów. O 10.00 nabożeństwo w kościele, a następnie spotkanie w salce na plebanii.

W przyszłą niedzielę 26 stycznia na Mszach o 9.30 i 11.30 będziemy gościć Zespół Młodzieżowy Aeternum z parafii Opatrzności Bożej w Cieszynie Pastwiskach.

O 15.30 Msza święta dla Niesłyszących i Niedosłyszących. Następnie spotkanie w salce na Plebanii.

Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna tylko w piątek od 8.00 do 9.00 i od 15.00 do 16.00.

Bóg zapłać! za ofiary składane w czasie Mszy świętych na inwestycje parafialne.