wrz 11, 2018

OGŁOSZENIA – XII Niedziela zwykłą B – 23 czerwca 2024 r.

Dzisiaj po południu odwiedzi naszą parafię i na Mszy świętej o 18.00 wygłosi kazanie ks. Artur Wilczek, redemptorysta, pracujący w Kuzbasie na Syberii. Od pewnego czasu Jego misyjną działalność wspierają poszczególne wspólnoty naszej parafii i cała nasza parafia. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszym Gościem.

Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele: w poniedziałek i wtorek po porannej Mszy świętej; w pozostałe dni o 17.30. Serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek 24 czerwca uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. O 18.00 na probostwie Katecheza dla dorosłych.

W środę na Mszy wieczornej a następnie na probostwie zgromadzi się Żywy Różaniec. Po Mszy nabożeństwo do Matki Bożej Anielskiej.

W piątek 28 czerwca wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa i męczennika, doktora Kościoła.

W przyszłą niedzielę o 15.30 Msza święta dla Głuchych, a o 17.30 Nieszpory.

Rozpoczęły się wakacje. Od 1 lipca do 31 sierpnia sprawy kancelaryjne będzie można załatwiać od poniedziałku do piątku po Mszach świętych w zakrystii. Porządek Mszy świętych w czasie wakacji zarówno w niedziele jak i w tygodniu pozostaje bez zmian.

Zapisy na XXXIII Pieszą Pielgrzymkę z Cieszyna na Jasną Górę rozpoczną się 1 lipca w parafii Św. Marii Magdaleny, Najświętszego Imienia Maryi Panny na Bobrku lub przez formularz internetowy. Szczegóły na plakacie.

Spowiedź w naszym kościele przed każdą Mszą świętą.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Parafianom i Gościom za składane ofiary.

W ostatnim czasie do domu Ojca odszedł: + Józef Korzec Wieczny odpoczynek…