W piątek, 26 kwietnia, młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, spotkała się na dniu skupienia.
Pierwsza jego część odbyła się w salce parafialnej, gdzie młodzi ludzie wysłuchali konferencji na temat czterech praw życia duchowego, które wygłosił ks. Witold. Później animatorzy podzielili się świadectwami ze swojego życia, a na zakończenie tej części odbyła się agapa, czyli wspólne świętowanie przy stole.
Po dwóch godzinach przeszliśmy do kościoła, gdzie przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, animatorzy prowadzili modlitwę uwielbienia, a po błogosławieństwie, miała miejsce modlitwa wstawiennicza.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania do dnia ewangelizacyjnego: katechetom, animatorom, Grupie Apostolskiej i Paniom przygotowującym posiłek.
Młodzież klas ósmych i trzecich (gimnazjum) przystąpi do sakramentu bierzmowania w piątek, 10 maja, o godz. 17.00 w naszym kościele. Polecamy ich Waszej modlitwie.