OGŁOSZENIA – XI Niedziela zwykła – 14 czerwca 2020 r.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pobożnego i pięknego przeżycia uroczystości Bożego Ciała: Kapłanom, szlachetnym Siostrom Elżbietankom, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Pocztom Sztandarowym, Panom niosącym baldachim, głośnik i klęcznik, Dzieciom sypiącym kwiaty wraz z Rodzicami, Panu Organiście, Paniom i Panom sprzątającym kościół, Siostrom i Osobom, które przyozdobiły kościół i wszystkim uczestnikom.

Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele są odprawiane: w poniedziałek i wtorek po porannej Mszy świętej, a w pozostałe dni tygodnia o 17.30.

W poniedziałek o 18.00 Krąg Biblijny na probostwie.

W środę 17 czerwca wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

W czwartek o 17.00 Różaniec prowadzony przez Apostolat Maryjny.

W piątek 19 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a jednocześnie trzeci piątek miesiąca, gdy modlimy się do Bożego Miłosierdzia. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę 20 czerwca wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W niedzielę 21 czerwca o godzinie 12.30 kolejna Msza I-komunijna.

Z przyjemnością informujemy, że od przyszłej niedzieli wracamy do naszych comiesięcznych „Wieczorów Muzyki Organowej i Kameralnej u Świętej Elżbiety”. Na najbliższym koncercie wystąpi przed nami Pan Tomasz Kramer z Poznania. W repertuarze dzieła takich kompozytorów jak: Jan Sebastian Bach, Josef Rheinberger, Robert Schumann. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Wstęp wolny. Podczas koncertu będzie można złożyć ofiary na remont naszych organów. Wcześniej na Mszy o 18.00 będziemy modlić się w intencji wszystkich Wykonawców i Organizatorów dotychczasowych koncertów Serdecznie zapraszamy.

Spowiedź w naszym kościele pół godziny przed każdą Mszą świętą, w konfesjonale pod chórem po prawej stronie.

Codziennie o 20.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej online.

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie modlitewne i za ofiary składane w kościele i wpłacane na nasze konto parafialne.

Z naszej Wspólnoty Parafialnej w ostatnim tygodniu odeszli do Pana: + Romana Kozorowski, + Jan Gawlas, +Janina Rybak – Wieczny odpoczynek…