Wrz 11, 2018

Uroczystość Przenajświętszej Trójcy – 16 czerwca 2019 r.

Dzisiaj spotkanie dla głuchoniemych o godz. 15.00.

Kolekta z dnia dzisiejszego, jak było zapowiadane, przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii, zwłaszcza na konieczne prace związane z remontem naszych organów.

Liturgiczne obchody tygodnia:

• w poniedziałek – wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego;
• w czwartek – urocz. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Procesja wyruszy z kościoła na Bobrku o godz. 10.00 i pójdzie ulicą Kościuszki, Hulki-Laskowskiego, Przepilińskiego, Skośną, Wiejską i Katowicką do naszego Kościoła.
Msze św. w naszym Kościele będą o godz. 7.30, 9.00, ok. 11.30 – po zakończeniu procesji i o godz. 18.00. Apostolstwu Dobrej Śmierci      i Siostrom Elżbietankom dziękujemy za przygotowanie ołtarzy na trasie procesji;
• w piątek – wsp. św. Alojzego Gonzagi. W tym dniu oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca.

W poniedziałek o godz. 17.00 w salce będzie można odebrać zdjęcia z uroczystości pierwszokomunijnej.

W poniedziałek o godz.17.30 w salce odbędzie się zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonię do Krynicy Morskiej.

Spotkanie formacyjne Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00.

Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele odprawiane są w poniedziałek i wtorek po Mszy św. porannej, a od środy do niedzieli           o godz. 17.30.

W zakrystii trwają zapisy na Diecezjalną Pielgrzymkę do Koszyc. Szczegóły w gablotce i na stronie parafii.

Wspólnota Apostolstwa Dobrej Śmierci zaprasza na nocne czuwanie i adorowanie Najświętszego Sakramentu w Bazylice Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Wyjazd 21/22 czerwca 2019 r. Szczegóły na plakacie.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii. Życzymy błogosławionej niedzieli.