VI Niedziela zwykła – 17 lutego 2019 r.

Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy Mszę św. w intencji wszystkich chorych, połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i specjalnym błogosławieństwem. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele parafialne.

W poniedziałek o godz. 18.00 w salce spotkanie Kręgu Biblijnego, a o godz. 19.00 Akcji Katolickiej.

W piątek przypada święto Katedry św. Piotra, apostoła.

Rodziców chcących odsprzedać stroje komunijne swoich dzieci z ubiegłych lat, prosimy o dostarczenie ich w środę, 27 lutego w godz. od 18.00 do 19.00 do salki parafialnej. Prosimy, by każdy strój był podpisany i podana była jego cena.

W niedzielę za tydzień o godz. 15.00 Msza św. i spotkanie dla głuchoniemych.

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Życzymy błogosławionego dnia!

1.