Wrz 11, 2018

OGŁOSZENIA – XXIX Niedziela zwykła – 18 października 2020 r.

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny rozpoczynając jednocześnie Tydzień Misyjny.

W gablotce i na stronie internetowej umieszczone jest przypomnienie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii. W naszym kościele może znajdować się jednocześnie 50 osób. Zachowujemy dystans oraz zasłaniamy usta i nos.

We wtorek wspomnienie Św. Jana Kantego, kapłana, patrona diecezji.

W czwartek 22 października wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża.

W piątek wspomnienie Św. Józefa Bilczewskiego, biskupa.

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w naszym kościele codziennie o godzinie 17.15. W gablotce i na stronie internetowej znajduje się grafik wspólnot i osób odpowiedzialnych za prowadzenie Różańca.

Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii i kancelarii parafialnej a także bezpośrednio u księży. Kartki na wypominki roczne i jednorazowe można zabrać wychodząc z kościoła. Wypominki roczne będą czytane w niedzielę przed Mszami świętymi o 9.30 i 11.30. Wypominki jednorazowe w ramach modlitwy w dniach od 1 do 8 listopada. Msza święta za Zmarłych wypominanych będzie w każdy trzeci piątek miesiąca o godzinie 18.00.

XXXI Międzynarodowa Dekada Muzyki Organowej, Chóralnej i Kameralnej jest odwołana.

Bardzo dziękujemy wszystkim Parafianom i Gościom za składane ofiary na inwestycje parafialne oraz za kwotę 1560 zł. złożoną w zeszłą niedzielę na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z uboższych rodzin w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Są do nabycia kalendarze rolnicze dla miast i wsi, a także kalendarze z Ojcem świętym na rok 2021.