III Niedziela Adwentu – 16 grudnia 2018 r.

Przed kościołem można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, z których dochód przeznaczony jest na potrzebujących. Natomiast w bocznym  korytarzu Siostry rozprowadzają opłatki na stół wigilijny.

Kolekta dzisiejszego dnia przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

Zapraszamy na Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku:
– o godz. 6.30 dla starszych,
– o godz. 18.00 dla dzieci.

W poniedziałek o godz. 19.00 w salce spotkanie Kręgu Biblijnego.

W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych, których prosimy zgłaszać w zakrystii.

Zapraszamy na spowiedź przedświąteczną:
– codziennie 30 min. przed Mszą św. ranną i wieczorną;
– od czwartku do soboty od 16.30 do 18.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 zapraszamy do naszego kościoła na ciekawy wykład naszego parafianina, prof. Idziego Panica, nt. Trzech Króli i Gwiazdy Betlejemskiej. Szczegóły w zakładce: Aktualności.

W sobotę o godz. 19.00 u sióstr boromeuszek odbędzie się dekanalne czuwanie młodzieży, które zakończy się o 24.00.

W niedzielę o godz. 15.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego kościoła św. Marii Magdaleny odbędzie się spotkanie dla osób żyjących w związkach  niesakramentalnych.

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, złożone ofiary na cele parafialne i życzymy dobrego tygodnia.

1.