wrz 11, 2018

OGŁOSZENIA – IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2024 r.

Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Hasłem przewodnim są słowa Maryi: „Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn”. W tym czasie szczególnie żarliwie módlmy się o powołania z naszej parafii.

O 17.30 nieszpory.

W poniedziałek o 18.00 na probostwie Katecheza dla dorosłych.

We wtorek 23 kwietnia uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

W środę 24 kwietnia na Mszy świętej o 18.00 i spotkaniu na probostwie zgromadzi się Akcja Katolicka. Po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do Matki Bożej Anielskiej.

W czwartek 25 kwietnia święto Św. Marka, ewangelisty.

W sobotę 27 kwietnia na Mszy świętej o 11.00 Jubileusz ślubów zakonnych przeżywać będą: 60-lecia – S. Róża oraz 50-lecia – S. Agnieszka i S. Maksymiliana. Wdzięczni za świadectwo życia, posługę i modlitwy drogich Sióstr Jubilatek chciejmy otoczyć Je naszą modlitwą i wziąć udział w uroczystościach.

W przyszłą niedzielę o 15.30 Msza święta dla Głuchych.

W sobotę 27 kwietnia Parafia Najświętszego Imienia Maryi Panny w Cieszynie Bobrku zaprasza wszystkie małżeństwa na Mszę świętą i adorację Najświętszego Sakramentu. Szczegóły spotkania małżeństw z Panem Jezusem w gablotce na plakacie.

Wszystkim Parafianom i Gościom serdecznie dziękujemy za składane ofiary na inwestycje parafialne.